Del Duc 14, Pral. 08002 Barcelona
Telf. 933 016 581 • afc@afc.cat

Lunes a Sábado de 17:30h a 21:00h

Entitat reconeguda per la Generalitat de Catalunya amb la Creu de Sant Jordi

Consell Directiu

Miembros del Consejo Directivo

President

Presidente
Pere Puigdollers
president@afc.cat

Vicepresident

Vicepresidenta
Carme Camprodón
vicepresident@afc.cat

Tresorer

Tesorero
Josep Luis Soucheiron
tresorer@afc.cat

Secretari

Secretario
Joan Rué
secretari@afc.cat

 

 

 

Vocaia Comunicació

Vocalía Comunicación
Rosa Franco
comunicacio@afc.cat

Vocalia Concursos i exposicions

Vocalía Concursos y Exposiciones
Pere Lluis Serracanta
concursos@afc.cat / exposicions@afc.cat

Vocalia Cultura

Vocalía Cultura
Francesc Soldevila
cultura@afc.cat

Vocalia Centenari

Vocalía Centenario
Pere Sanchez
organitzacio.100anys@afc.cat

Vocalia Formació i Estudi

Vocalía Formación y Estudio
Jacint Guireras
formacio@afc.cat / estudi@afc.cat

Vocalia Patrimoni

Vocalía Patrimonio
Francesca Portolés
patrimoni@afc.cat

Vocalia Informàtica

Vocalía Informática
Albert Folch
informatica@afc.cat

Grup natura

Delegado Grup Natura
Antoni Torres
grupnatura@afc.cat

Delegat Grup Retrat

Delegado Grup Retrat
Jacint Guiteras
grupretrat@afc.cat