Del Duc 14, Pral. 08002 Barcelona
Telf. 933 016 581 • afc@afc.cat

Dilluns a dissabte de 17:30h a 21:00h

Entitat reconeguda per la Generalitat de Catalunya amb la Creu de Sant Jordi

Consell Directiu

Membres del Consell Directiu

President

President
Pere Puigdollers
president@afc.cat

Vicepresident

Vicepresidenta
Carme Camprodón
vicepresident@afc.cat

Tresorer

Tresorer
Josep Luis Soucheiron
tresorer@afc.cat

Secretari

Secretari
Joan Rué
secretari@afc.cat

 

 

 

Vocaia Comunicació

Vocalia Comunicació
Rosa Franco
comunicacio@afc.cat

Vocalia Concursos i exposicions

Vocalia Concursos i Exposicions
Pere Lluis Serracanta
concursos@afc.cat / exposicions@afc.cat

Vocalia Cultura

Vocalia Cultura
Francesc Soldevila
cultura@afc.cat

Vocalia Centenari

Vocalia Centenari
Pere Sanchez
organitzacio.100anys@afc.cat

Vocalia Formació i Estudi

Vocalia Formació i Estudi
Jacint Guireras
formacio@afc.cat / estudi@afc.cat

Vocalia Patrimoni

Vocalia Patrimoni
Francesca Portolés
patrimoni@afc.cat

Vocalia Informàtica

Vocalia Informàtica
Albert Folch
informatica@afc.cat

Grup natura

Delegat Grup Natura
Antoni Torres
grupnatura@afc.cat

Delegat Grup Retrat

Delegat Grup Retrat
Jacint Guiteras
grupretrat@afc.cat