Del Duc 14, Pral. 08002 Barcelona
Telf. 933 016 581 • afc@afc.cat

Dilluns a dissabte de 17:30h a 21:00h

Entitat reconeguda per la Generalitat de Catalunya amb la Creu de Sant Jordi

Classificació del concurs social “Temes Obligats” 2020-2021. Novembre

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PREMI DEL MES B/N: ANTONI TORRES

AlbertadroerAranya

PREMI DEL MES COLOR: ALBERT ADROER

2-Carles Lastra Antonell.MONOCROM

2on premi B/N
Carles Lastra Antonell

3-Albert Cañellas i Xarau Monocroma

3er premi B/N
Albert Cañellas i Xarau

4-Adolf_Garcia_Obligats_Macro_BiN

4t premi B/N
Adolf García

5-T.O.BN Macro Josep Maria Bonjoch

5é premi B/N
Josep Maria Bonjoch

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6é premi B/N
Nuria Prat

7-bJoansoldevilaàcul s.XIII - Llemotges - 1

7é premi B/N
JoanSoldevila

8-AlbertadroerMantis

8é premi B/N
Albert Adroer

9-Carles Pociello Monocrom

9é premi B/N
Carles Pociello

10-Soucheiron

10è premi B/N
Josep-Lluís Soucheiron

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11è premi B/N
Manel Mataró

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12è premi B/N
Juan Manuel Benavente

13-Albert_Folch-BN

13è premi B/N
Albert Folch

14-Carmen_Casademont_monocroma

14è premi B/N
Carmen Casademont

15-Rosa Franco Mendoza Monocroma

15è premi B/N
Rosa Franco

16-ANNA BARNES_monocrom

16è premi B/N
Anna Barnés

17-Jaume Llopart B&N

17è premi B/N
Jaume LLopart

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

18è premi B/N
Rosa Cristòfol

19-FRCA. PORTOLÉS MACRO BN

19è premi B/N
Francesca Portolés

20-Josep Soler CULPABLE_F

20è premi B/N
Josep Soler

21-FrancescSoldevila_MONOCROM_202011_Macro

21è premi B/N
Francesc Soldevila

2-Carmen_Casademont_color

2on premi color
Carmen Casademont

3-Albert Cañellas i Xarau Color

3er premi COLOR
Albert Cañelles

4-Carles Lastra Antonell. COLOR

4t premi COLOR
Carles Lastra

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5è premi COLOR
Nuria Prat

6-Rosa Franco Mendoza Color

6è premi COLOR
Rosa Franco

7-JoansoldevilaParnassius apollo

7è premi COLOR
Joan Soldevila

8-Josep Soler FTulipanscolor

8è premi COLOR
Josep Soler

9-GabrielBertran

9è premi COLOR
Gabriel Bertran

10-Carles Pociello Color

10è premi COLOR
Carles Pociello

11-Miquel Cabre - Color

11è premi COLOR
Miquel Cabré

12-FRCA. PORTOLÉS - MACRO C

12è premi COLOR
Francesca Portolés

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13è premi COLOR
Juan Manuel Benavente

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14è premi COLOR
Rosa Cristòfol

15-SoucheironIMGP0200

15è premi COLOR
Josep LLuís Soucheiron

16-Albert_Folch-COLOR

16è premi COLOR
Albert Folch

17-José M. Fdez.-color

17è premi COLOR
José Manuel Fernández

18-Adolf_Garcia_Obligats_Macro_Color

18è premi COLOR
Adolf García

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19è premi COLOR
Antoni Torres

20-T.O. Color Macro Josep Maria Bonjoch

20è premi COLOR
Josep Maria Bonjoch

21-Jaume Llopart - color

21è premi COLOR
Jaume LLopart

22-InsecteManelmataro (2)

22è premi COLOR
Manel Mataró

23-FrancescSoldevila_COLOR_202011_Macro

23è premi COLOR
Francesc Soldevila

24-ANNA BARNES_color

24è premi COLOR
Anna Barnés